Referencje kominiarz Warszawa

Stale pracujemy nad poprawą jakości naszej pracy, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju uwagi, sugestie oraz wnioski o pracy zespołu warszawskikominiarz.pl. Tylko dzięki Państwa opiniom, uwagom, informacjom możemy stać się najlepszym zespołem świadczącym usługi kominiarskie na najwyższym poziomie.
Działamy w branży kominiarskiej od 2006r. Posiadamy uprawnienia kominiarskie w pełnym zakresie, gazowe dozorowe, uprawniające nas do przeprowadzania rocznych kontroli instalacji gazowej w budynkach. Mamy też doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy certyfikowanymi monterami i serwisantami klimatyzatorów domowych i biurowych.

 

Wiedzę zdobywaliśmy w kraju i za granicą. Aby być dobrymi w tym czym się zajmujemy, podpatrywaliśmy firmy kominiarskie biorąc udział w szkoleniach w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Mamy wiedzę na temat nowoczesnych technologii kominiarskich i stosujemy ją w codziennej pracy. Ponadto posiadamy doświadczenie również z pokrewnych branż tj. budownictwo, wentylacja, klimatyzacja, instalatorstwo. Dbamy o ciągły rozwój, ponieważ wiemy, że przekłada się on na zadowolenie naszych klientów.

 

 

Zapraszamy do wystawiania opinii o naszej pracy.

 

2 Komentarze

  1. Jacek

    Dzisiaj był u mnie kominiarz. Zawodowiec. Wiarygodny człowiek, rozsądna cena, – poza typowym sprzętem miał profesjonalny odkurzacz, tak że żona nie wiedziała że już wszystko załatwione. Mogę polecać dobrym znajomym. U mnie będzie robił konserwacje co roku. pozdrawiam Jacek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>