Referencje kominiarz Warszawa

Stale pracujemy nad poprawą jakości naszej pracy, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju uwagi, sugestie oraz wnioski o pracy zespołu warszawskikominiarz.pl. Tylko dzięki Państwa opiniom, uwagom, informacjom możemy stać się najlepszym zespołem świadczącym usługi kominiarskie na najwyższym poziomie.
Działamy w branży kominiarskiej od 2006r. Posiadamy uprawnienia kominiarskie w pełnym zakresie, gazowe dozorowe, uprawniające nas do przeprowadzania rocznych kontroli instalacji gazowej w budynkach. Mamy też doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy certyfikowanymi monterami i serwisantami klimatyzatorów domowych i biurowych.

 

Wiedzę zdobywaliśmy w kraju i za granicą. Aby być dobrymi w tym czym się zajmujemy, podpatrywaliśmy firmy kominiarskie biorąc udział w szkoleniach w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Mamy wiedzę na temat nowoczesnych technologii kominiarskich i stosujemy ją w codziennej pracy. Ponadto posiadamy doświadczenie również z pokrewnych branż tj. budownictwo, wentylacja, klimatyzacja, instalatorstwo. Dbamy o ciągły rozwój, ponieważ wiemy, że przekłada się on na zadowolenie naszych klientów.

 

 

Zapraszamy do wystawiania opinii o naszej pracy.