O nas -Kominiarz Warszawa

O nas -Kominiarz Warszawa

Działamy w branży kominiarskiej od 2006r. Posiadamy uprawnienia kominiarskie w pełnym zakresie, gazowe dozorowe, uprawniające nas do przeprowadzania rocznych kontroli instalacji gazowej w budynkach. Mamy też doświadczenie w montażu i serwisie urządzeń klimatyzacyjnych. Jesteśmy certyfikowanymi monterami i serwisantami klimatyzatorów domowych i biurowych.

 

Wiedzę zdobywaliśmy w kraju i za granicą. Aby być dobrymi w tym czym się zajmujemy, podpatrywaliśmy firmy kominiarskie biorąc udział w szkoleniach w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Mamy wiedzę na temat nowoczesnych technologii kominiarskich i stosujemy ją w codziennej pracy. Ponadto posiadamy doświadczenie również z pokrewnych branż tj. budownictwo, wentylacja, klimatyzacja, instalatorstwo. Dbamy o ciągły rozwój, ponieważ wiemy, że przekłada się on na zadowolenie naszych klientów.

Stale pracujemy nad poprawą jakości naszej pracy, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju uwagi, sugestie oraz wnioski o pracy zespołu warszawskikominiarz.pl. Tylko dzięki Państwa opiniom, uwagom, informacjom możemy stać się najlepszym zespołem świadczącym usługi kominiarskie na najwyższym poziomie.

 

„Dbamy o dobry klimat w Twoim Domu.”

 

 

no images were found

Ciekawostki

  • przesądy mówią, że widząc kominiarza należy jak najszybciej złapać się za guzik, wtedy taki kominiarz może przynieść szczęście Zwyczaj ten pochodzi z dawnych czasów. Przed wiekami do osady ciągnęli różni rzemieślnicy, w tym kominiarze. Każda gospodyni chciała, żeby to jej dom był odwiedzony przez kominiarza jako pierwszy. Jego ubranie było wówczas jeszcze czyste, nieosmolone sadzą. Gospodynie ciągnęły kominiarza za guzik do swojego domostwa. Ta, do której zawitał jako pierwszy, uchodziła za szczęściarę.
  • Patronem kominiarzy jest Święty Florian,którego wspomnienie liturgiczne w kościele katolickim obchodzone jest 4 maja.W tym dniu również kominiarze mają swoje święto.